London Pass

The London Pass umożliLondonwia wstęp do 55 głównych atrakcji Londynu w niskiej cenie. Czy chcą Państwo zwiedzić Londyn a nie są pewni,które atrakcje turystyczne wybrać? Chcieliby Państwo zobaczyć jak największą liczbę o biektów turystycznych w jak najniższej cenie? A może są Państwo zainteresowani wydarzeniami kulturalnymi w Londynie?
The London Pass umożliwia wstęp do 55 głównych atrakcji turystycznych Londynu w niskiej cenie.Pozwala odkrywać najciekawsze miejsca nie kupując drogich biletów wstępu w każdym muzeum, teatrze i innych miejscach rozrywki z osobna.

Piccadilly Circus to serce West Endu i popularne miejsce spotkań turystów The London Pass pozwoli Państwu zagłębić się w historię i kulturę Londynu, poznać flagowe zabytki miasta : Tower ofLondon London, Zamek Windsor czy Pałac Kensington. Jeżeli planujecie Państwo wyjazd rodzinny z dziećmi, z The London Pass odwiedzicie słynne Muzeum Komiksu lub londyńskie zoo.

London Eye to wspaniałe koło widokowe,pozwala zobaczyć Londyn z innej perspektywy. Karta London Pass zawiera również szeroką ofertę dla miłośników sportu, pozwala na wstęp do wielu obiektów sportowych, między innymi słynne korty Muzeum Wimbledonu oraz Stamford Bridge, stadion dużyny Chelsea FC. The London Pass spełnia oczkiwania osób w każdym wieku i o różnych zainteresowaniach.

Czym więc jest The London Pass? London Pass to bilet wstępu do 55 atrakcji turystycznych Londynu: budynków historycznych, muzeów, galerii sztuki, obiektów sportowych. Obejmuje też wycieczki i rejsy. Gwarantuje wstęp do obiektów turystycznych z pominięciem długich kolejek. W zależności od długości Państwa pobytu w Londynie istnieje możliwość kupienia jedno- lub wielodniowej karty London Pass. Upoważnia ona również do zniżek w sklepach i restauracjach oraz do korzystania ze środków transportu miejskiejgo, zarówno metra, jak i autobusów.Z The London Pass oszczędzacie Państwo czas i pieniądze, czerpiąc jednocześnie większą przyjemność ze zwiedzania Londynu.

Czy chcieliby Państwo zamówić The London Pass? Możecie to zrobić tutaj. tutaj.

W celu uzyskania dalszych informacji na temat naszych usług, prosimy o kontakt.