Rezerwacja on line, natychmiastowe potwierdzenie – idealny prezent!

Gift-tours.com

Gift-tours.com oferuje szeroki wybór wysokiej jakości wycieczek, hoteli i transportu dostosowanych do potrzeb podróżujących. Wśród jednodniowych wycieczek zapewniamy między innymi wyjątkową wyprawę piracką do Tower of London, zwiedzanie Londynu sławnym angielskim autobusem jak również spotkanie z wciąż intrygującym Kubą Rozpruwaczem. Poza miastem proponujemy prywatne zwiedzanie sławnego Stonhennge o wschodzie słońca czy jednodniowy „romans z Paryżem“-sercem kultury francuskiej. Z miejscowych atrakcji oferujemy bilety do teratru, zapewniamy zakwaterowanie w hotelach, hostelach, studiach w samym sercu miasta. Rezerwuj online, napisz email lub po prostu zadzwoń!

Wycieczki po Wielkiej Brytanii

Zobacz najciekawsze miejsca i największe atrakcje Wielkiej Brytani odwiedzając zamek Warwick czy Windsor. Miłośnikom natury polecamy odkrycie innego świata na klifach w Dover! Dla fanów muzyki przygotowaliśmy niezapomnianą wycieczkę do Liverpoolu – zwiedzanie miasta ponadczasowych Beatlesów. Jeśli tyko fascynuje Cię Szkocja, oferujemy historyczną wycieczkę na spotkanie z „Walecznym Sercem“ i tajemniczym potworem z Loch Ness.

Zakwaterowanie/Transport

By sprawić, żeby Twoja wycieczka do Londynu była tak wygodna, jak to tylko możliwe, oferujemy szeroki wybór noclegów w Londynie zaczynając od najtańszych kwater po ekskluzywne hotele w Londynie. Naszym mottem jest „Londyn dla wszystkich“ - nasze wycieczki to Londyn na każdą kieszeń. Zapewniamy również różnorodne środki transportu po Londynie, dojazd z lotnisk-Heathrow, Gatwick, Stanstead, Londyn Luton i Londyn City Airport do każdego miejsca w Londynie. Jeśli masz interesuje Cię podróż po Londynie w wielkim stylu, zapewnimy limuzynę czy Hummera, który dowiezie Cię w dowolne miejsce w Londynie. Spraw, by Twoja podróż do Londynu była niezapomnianą przygodą. Zaplanuj wycieczkę po Londynie i Wielkiej Brytanii już teraz – wyślij email bądź zadzwoń na bezpłatny numer.